Witam,
Dzisiaj przedstawiam wam moje najnowsze dzieło. Jest nim ładownica do popularnego podczas II wojny światowej MP 40 produkcji niemieckiej.
Ładownica nie jest doskonała, brakuje mocowania do szelek oporządzenia oraz materiał jest zbyt jasny, także nadaje się bardziej na pustynie niż do lasu.
Jednak ładownica wykonana została z brezentu więc chyba to się zgadza. Paski od zamknięcia są zrobione ze skóry, tak samo jak mocowanie do pasa z tyłu, którego tutaj nie widać. No i tzw. knopiki, które pełnią funkcję zapięcia ładownicy.
Całość wykonałem na potrzeby własne do zabawy w ASG, ponieważ noszenie magazynków po kieszeniach lub w torbie nie przeznaczonej do tego celu było bardzo nie wygodne. Do reko się raczej nie nadaje ze względu na materiał oraz w pewnym sensie wykonanie, ale na wszystko przyjdzie oczywiście czas :)
Zachęcam do komentowania i dyskusji.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do częstego odwiedzania mojego bloga.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powstanie 44. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Powstanie 44. Pokaż wszystkie posty
sobota, 21 lutego 2015
Ładownica do MP40
Etykiety:
ładownica do mp40,
ładownica wojskowa niemiecka,
militaria,
militarna,
MP 40,
Powstanie 44,
projekt,
szycie,
Wehrmacht,
wojna,
wojsko,
wojskowa,
żołnierze wyklęci
niedziela, 29 września 2013
Koszulka "Mały Powstaniec"
Dziś wykonałem koszulkę "Małego Powstańca". Nie będę się rozpisywał na jej temat ponieważ, większy opis poprzedniej koszulki znajduje się post niżej. Także, enjoy :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

